Meld je aan voor de Slimme Zorg Estafette!

Van 6 februari tot en met 3 maart 2023 staat de Slimme Zorg Estafette (SZE) weer op het programma! Tijdens dit evenement staat innovatie in zorg, welzijn en preventie centraal. Elke week is er een regio aan zet, waarna het stokje wordt doorgegeven aan de volgende regio. In de regio West vindt de SZE plaats van 13 tot en met 17 februari.

Activiteiten

Iedereen is welkom om de activiteiten tijdens de SZE bij te wonen en om zelf een activiteit te organiseren. ZWconnect is zelf verantwoordelijk voor de volgende activiteiten:

  • Datagedreven werken in Zorg en Welzijn (13 februari)
  • Innovatieve kennis delen steeds belangrijker (13 en 16 februari)
  • Love2Innovate Festival(14 februari)
  • Hoe ethiek zorginnovatie versterkt – casus thuismonitoring LUMC (15 februari)
  • Lessons learned Living Labs Zorg & Technologie (16 februari)

Zit er iets voor je bij? Kijk voor een overzicht van alle activiteiten op de website van de Slimme Zorg Estafette en meld je aan!

Nieuws

Binnenkort open: Subsidie ‘Praktijkonderzoek naar Hybride of Digitale Zorg’


Deze subsidie richt zich op praktijkgericht onderzoek naar opschalingsfactoren voor hybride en digitale zorg en ondersteuning.

Nieuw: Love2Innovate on tour


Een event waar studenten, docenten, bedrijven en zorgprofessionals elkaar ontmoeten en samen de toekomst van zorginnovatie verkennen.

Geef jonge medewerkers een sterke start; doe mee aan Gezonde Werkstart in de Regio!


ZWconnect mag 5 van haar leden de kans geven om hieraan deel te nemen!

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*