Stem op de vijf genomineerden voor de Impactmakerprijs

De vijf genomineerden voor de Impactmakerprijs 2023/2024 zijn bekend. Vanuit de regio van ZWconnect maakt Project Zorgtalent naar ZorgExpeditie van HOZO, Groot Hoogwaak, ActiVite, WIJdezorg en AVANT kans om benoemd te worden tot meest inspirerende en impactvolle beweging binnen de sector.

De andere genomineerden zijn Een ecosysteem voor sociale robots, Blended werken bij Incluzio, Kansgelijk opgroeien Stichting Team Toekomst en Lerend net werk: bekwaam is inzetbaar, Beweging 3.0.

Meer informatie

Achtergrond

De Impactmakerprijs is er voor de meest inspirerende en impactvolle beweging binnen de sector. Het Actie Leer Netwerk zoekt een bredere beweging, waarbij men geïnspireerd is geweest door initiatieven van anderen en dit succesvol heeft vertaald naar de eigen organisatie. Natuurlijk met behulp van zeggenschap vanaf de werkvloer!

De Impactmakerprijs bestaat al langer en kent tot dusver drie winnaars. Maar dit keer is gekozen voor een andere insteek. Waar eerst organisaties zich konden aanmelden die een origineel nieuw initiatief hadden opgezet, bestaan de genomineerden nu uit organisaties die een initiatief van een ander succesvol hebben gekopieerd. Want het delen van goede voorbeelden, het met elkaar verder brengen van waardevolle initiatieven, het verbeteren van ideeën en daarmee impact maken: dat is waar de Impactmakerprijs voor staat.

 

Uitreiking

De uitreiking van de Impactmakerprijs, zowel van de vakjury als van de publieksjury, vindt plaats op 10 oktober 2024. Tijdens deze bijeenkomst kun je je laten inspireren door de genomineerden. Zij vertellen meer over hun initiatief en wat de positieve effecten of juist valkuilen waren. Ook komen oud-winnaars aan het woord. Hoe staat het nu met hun initiatief en wat was voor hen het effect van het winnen van de Impactmakerprijs? Je gaat gegarandeerd met nieuwe inspiratie naar huis!

Programma

13.30 – 14.00 uur | Inloop
14.00 – 15.00 uur | Pitches genomineerden
15.00 – 15.30 uur | Uitreiking Impactmakerprijs
15.30 uur | Borrel

 

Stemmen voor de Publieksprijs

Jij kan stemmen op jouw favoriete initiatief voor de Publieksprijs van de Impactmakerprijs. Bekijk de filmpjes en lees de verhalen van de vijf genomineerden en breng je stem uit op jouw favoriete initiatief.

Nieuws

Nieuwe scholingssubsidie voor gehandicaptenzorg, ouderenzorg en kinderopvang.


De subsidie kan worden aangevraagd voor opleidingen die, op het moment van inkoop, zijn opgenomen in een scholingspakket.

Word onderdeel van de ontregelbeweging


Samen verminderen we de administratieve lasten in de zorg en ontwikkelen we efficiëntere werkwijzen.

Subsidie Implementatie- en opschalingscoaching Samen beslissen over Digitale Zorg geopend


Schakel hulp in bij het vormgeven, versterken of borgen van gesprekken met patiënten/cliënten over de inzet van digitale zorg.

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*