Saunabonnen voor zorg- en welzijnsmedewerkers

22 februari 2022 Data en onderzoek, Haaglanden, Onderwijs en jongeren, Regio, Regionaal werkgeverschap, Westland, Schieland, Delfland, Zuid-Holland Noord

Op dinsdag 1 maart is het Nationale Complimentendag. Wij als ZWconnect willen deze gelegenheid graag aangrijpen om een compliment uit te delen aan alle zorg- en welzijnsprofessionals van onze aangesloten leden. Samen met Heel Holland Zorgt stellen we daarom voor alle medewerkers een saunabon beschikbaar, zodat zij een dagje bij kunnen komen van hun intensieve werkzaamheden.

Met de bon kun je met twee personen bij een van de acht aangesloten resorts naar binnen voor slechts 35 euro! Wil jij jouw medewerkers dit geschenk geven? Laat ons dan graag weten:

  • Hoeveel bonnen je van ons zou willen ontvangen;
  • Naar welk adres we deze mogen sturen.

De bonnen zijn geldig tot en met 30 april 2022. Deze actie geldt alleen voor leden van ZWconnect.

Let op: vanwege de grote animo is het inmiddels niet meer mogelijk om een aanvraag in te dienen.

Nieuws

Kwaliteit borgen en talent benutten: reactie op ontwikkelingen rond EVC


De recente berichtgeving rondom het EVC-systeem maakt opnieuw duidelijk hoe belangrijk het is dat vakmanschap, kwaliteit en veiligheid altijd voorop staan.

Verviervoudiging van tekort aan professionals in zorg en welzijn


ABF Research heeft onlangs nieuwe cijfers gepubliceerd over het tekort aan zorg- en welzijnsprofessionals tot het jaar 2035.

Resultaten landelijk uitstroomonderzoek 2025


Dit factsheet bevat de resultaten van het landelijk uitstroomonderzoek van januari t/m december 2025.

Blijf op de hoogte

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*