Nieuwe bestuursleden benoemd tijdens Algemene Ledenvergadering

Tijdens de Algemene ledenvergadering van 19 juni jl. hebben de aanwezige leden ingestemd met de voordracht en benoeming van vier nieuwe bestuursleden. Danielle van Veen en Rianne van der Meij treden per direct toe tot het bestuur van ZWconnect. Margo van Rheenen en Marc Verberg worden per 1 oktober 2025 officieel benoemd als bestuurslid.

Met deze benoemingen is het bestuur versterkt met brede expertise en een sterke vertegenwoordiging vanuit diverse onderdelen van het zorg- en welzijnsveld. Wij heten de nieuwe bestuursleden van harte welkom en kijken uit naar hun bijdrage aan de verdere ontwikkeling van ZWconnect.

Voorstelrondje

Danielle van Veen

Danielle van Veen is sinds mei 2021 bestuurder bij ouderenozorgorganisatie HOZO.

 

Rianne van der Meij

Rianne van der Meij  is sinds juni 2023 lid van het College van Bestuur van ROC Mondriaan in Den Haag.

Margo van Rheenen

Margo van Rheenen is sinds januari 2020 bestuurder van Xtra. Hieronder vallen JESS, MEE, JongLeren en Wijkz, organisaties binnen de jeugdhulp en het welzijnswerk.

 

Marc Verberg

Marc Verberg is sinds januari 2021 regionaal directeur van het Leger des Heils Noordwest.

Afscheid van vier gewaardeerde bestuursleden

Tegelijk met de benoeming van vier nieuwe bestuursleden neemt ZWconnect afscheid van vier betrokken en bevlogen leden van het bestuur. Hans Brehler (Rijn en Duin) en Otto Jelsma (mboRijnland) hebben per direct hun functie neergelegd. Voorzitter Dick van Duijn (Zorgpartners Midden-Holland) en Bas Timman (Jeugdformaat) zullen per 1 oktober terugtreden.

ZWconnect spreekt haar grote waardering uit voor de tomeloze inzet en waardevolle bijdragen van deze bestuursleden. Dankzij hun betrokkenheid en toewijding heeft de organisatie belangrijke stappen kunnen zetten in het versterken van de sector Zorg en Welzijn.

Nieuws

Binnenkort open: Subsidie ‘Praktijkonderzoek naar Hybride of Digitale Zorg’


Deze subsidie richt zich op praktijkgericht onderzoek naar opschalingsfactoren voor hybride en digitale zorg en ondersteuning.

Nieuw: Love2Innovate on tour


Een event waar studenten, docenten, bedrijven en zorgprofessionals elkaar ontmoeten en samen de toekomst van zorginnovatie verkennen.

Geef jonge medewerkers een sterke start; doe mee aan Gezonde Werkstart in de Regio!


ZWconnect mag 5 van haar leden de kans geven om hieraan deel te nemen!

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*