Leren van arbeidsmarktvernieuwers? Dat kon tijdens de Koplopersbijeenkomst!

Op 15 juni jl. organiseerden we in samenwerking met Actie Leer Netwerk en Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn ZHZ een Koplopersbijeenkomst in Delft. Deze bijeenkomst stond in het teken van leren van succesvolle arbeidsmarktvernieuwers. Er zijn vijf impactvolle arbeidsmarktinitiatieven benoemd tot Koploper door Daniek Timmermans van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Ook pitchten zij hun initiatieven en vertelden wat hun oplossingen zijn én vooral ook hoe zij te werk zijn gegaan. Er was vanuit de andere bezoekers veel interesse naar deze initiatieven. Wil je dit ook eens meemaken, zet dan vast 9 november 2023 in je agenda!

Naast de inspiratie die de Koplopers brachten, werd een vernieuwend perspectief op zorgen voor elkaar vanuit de burger gegeven. Door Wim van Hest van Nederland Zorgt Voor Elkaar (NLZVE) en Stijn van Kreij van het Butterfly Effect NL.

Lees de verhalen van de nieuwe Koplopers

Nieuws

Bekijk ons jaarplan voor 2025!


Samen met onze leden slaan we nieuwe wegen in om de sector Zorg en Welzijn te versterken.

Gezocht: Innovatieve zorgprofessionals uit Zuid-Holland


De Health Innovation School (HIS) biedt een unieke kans om jouw vaardigheden te versterken, innovatie te versnellen en samen te werken aan een toekomstbestendige zorg.

Nieuwe Ontdekdezorg &welzijn shop in Leiden opent deuren


Een fysieke ontmoetingsplek voor iedereen die interesse heeft in een betekenisvolle loopbaan in de zorg- en welzijnssector.

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*