Blijf op de hoogte!
Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief
"*" geeft vereiste velden aan
Wil jij een slimme oplossing neerzetten in het landschap van welzijn en zorg? In het programma Van inzicht naar impact ontdek je hoe je met datagedreven werken het beste uit je organisatie kunt halen. Dit wordt gedaan in drie bijeenkomsten met inspiratiesessies, rondetafelgesprekken en werksessies. Allen met handige tips en opdrachten die je mee naar huis kunt nemen. In de drie sessies staat het thema ‘Slimme samenwerking tussen welzijn en zorg‘ centraal.
Het thema van deze tweede sessie is Management – Van data naar sturing. Je leert hoe managementdata ingezet kan worden voor strategische vraagstukken en datavolwassenheid te verhogen.
Het programma wordt georganiseerd door de gemeente Den Haag, DAAT en ZWconnect. Bekijk hier het overzicht van alle bijeenkomsten die onder dit programma vallen.
Waar de eerste sessie zich richtte op de praktijk/werkvloer, kijken we hier hoe managementdata ingezet kan worden om processen te verbeteren. Een belangrijk model is de datavolwassenheid van de organisatie: in welke fase zitten we nu, en hoe kunnen we groeien?
Management moet de vraag beantwoorden:
Hoe kunnen nieuwe functiemodellen en rollen bijdragen aan een effectiever werkproces?
Als voorbeeld:
Een goed draagvlak binnen de organisatie is cruciaal om een succes te maken van datagedreven werken. Daarom wordt er in de drie bijeenkomsten gekozen om buttom up te werken. Vanuit de werkvloer, naar het management tot aan het beleid en bestuur.
Tijdens deze sessies leer je:
✔ Welke toepassingen met data mogelijk zijn;
✔ Welke acties nut hebben voor het gehele landschap;
✔ Hoe je met goede projectmanagement data kan implementeren als een oplossing.
"*" geeft vereiste velden aan