Landelijke Koploperbijeenkomst; leren van arbeidsmarktvernieuwers

Op donderdag 15 juni 2023 organiseren Actie Leer Netwerk, ZWconnect en Werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid, een landelijke Koploperbijeenkomst waar je tijdens korte pitches kunt leren van arbeidsmarktvernieuwers. Deze bijeenkomst is voor iedereen die geïnteresseerd is in bewezen oplossingen die bijdragen aan de actuele arbeidsmarktvraagstukken in zorg en welzijn.

Deze ochtend worden er vijf nieuwe Koplopers benoemd. Zij pitchen hun initiatieven en vertellen je wat hun oplossingen zijn én vooral ook hoe zij hun initiatieven hebben georganiseerd. Je hoort hun succes- én hun faalfactoren! Benieuwd wie de nieuwe Koplopers zijn? Meld je dan nu aan!

Landelijke Koploperbijeenkomst

Voor wie?

Deze Koploperbijeenkomst is bedoeld voor iedereen die zich bezighoudt met arbeidsmarktvraagstukken in zorg en welzijn. Dus ben jij:

  • Vernieuwer op het gebied van arbeidsmarktbeleid en strategisch HR-beleid uit zorg en welzijn;
  • Bestuurder, manager, beleidsmaker of hr-, onderwijs- of zorg- en welzijnsprofessional;
  • Projectleider of vertegenwoordiger van werkgevers-, werknemers-, beroeps- of brancheorganisatie;
  • Iemand die een bijdrage levert of wil leveren aan het oplossen van het personeelstekort in zorg en welzijn;
  • Koploper of iemand die Koploper wil worden?

Meld je dan aan, deelname is kosteloos. En neem je bestuurder of collega mee (graag wel apart aanmelden).

Locatie

De bijeenkomst vindt plaats in het Vakwerkhuis, Professor Snijdersstraat 2, 2628 RA Delft. Je wordt verwacht in de Collegezaal, boven de Stichting Duwo.

Praktische info

De bijeenkomst vindt plaats in het Vakwerkhuis, Professor Snijdersstraat 2, 2628 RA Delft. Je wordt verwacht in de Collegezaal, boven de Stichting Duwo.

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze e-mail nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Naam:*